معرفی گیاهان دارویی نیکا


شروع فعالیت ما

گیاهان دارویی نیکا در سال 81 فعالیت خود را آغاز کرد نیت اصلی ما در تاسیس گیاهان دارویی نیکا کمک و پاسخ به مشکلات جوامع امروزی بود که از بسیاری از بیماری ها رنج میبردند و چه بسا پاسخ به مشکلات آنان با راهنمایی های ساده و بهره گیری از طب سنتی و نیز بدون هیچگونه دخالتی در امور پزشکی کنونی قابل حل بوده است.
و تا به امروز مفتخریم که اعلام کنیم که توانسته ایم بسیاری از مشکلات و بیماری هایی که بعضا راه حل معادلی برای آن در طب نوین نبود را حل کنیم .


دیدگاهی جدید به زندگی

یکی دیگر از فعالیت هایی که همیشه برای ما حایز اهمیت بوده و هست تغییر یا اصلاح دیدگاه مردم و جامعه نسبت به زندگی بود که با دانش و اطلاعات از منابع موثق امکان پذیر بود.
طب سنتی میراث حکیم های گذشته گان و نیاکان ما بوده است که حاوی دستاورد و اطلاعات بسیار با ارزشی می باشد اما این اطلاعات با ارزش به تنهایی کافی نبود و ما نیز به آن بسنده نکردیم تصمیم مهمی که گامی بزرگ برای ما محسوب می شود این بود که اطلاعات با ارزش گذشته گان ، فناوری و طب جدید ادغام کنیم که جوابگوی مشکلات و پارامتر های کنونی باشد.


و امروز ما که هستیم!

گام بعدی ما در راستای اهدافمان، راه اندازی این وب سایت و نیز افزایش فعالیت مان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بود تا با همکاری و اطلاع رسانی جمعی ،جامعه ای سالم تر هم از نظر جسمی و هم فکری داشته باشیم.
ما پیوسته در تلاشیم که نعمت سلامتی را از طریق ارسال مطالب مفید و معرفی محصولاتی که میتوانند جایگزینی برای خوراکی و مواد اولیه ی مضر بسیاری از غذاهایمان باشند ،به همه بازگردانیم.
در این راه امیدواریم با همراهی شما به اهدافمان برسیم.